שיעורי מתמטיקה

שיעורי מתמטיקה

אצלנו במרכז בוסט לימודים לומדים שיעורי מתמטיקה תלמידים ותלמידות מכל הגילים מכפר סבא והסביבה. הלימוד מתבצע באופן פרטי למרות שיושבים בקבוצה. כך אף תלמיד לא מרגיש בתחרות ואינו מרגיש תחושת נחיתות מסוימת עקב חוסר ידע. כל תלמיד מתרכז בחומר שלו שאנו מתאימים לו. יש אפשרות לבצע במקום גם את שיעורי הבית ולקבל כלים לפתור אותם בצורה מיטבית. לא תאמינו כמה ביטחון מקבל ילד שיודע שיש לו באופן תדיר מפגש איתנו שבו הוא יודע שיקבל את כל המענה שקשור לחומר ולאסטרגיות למידה באופן כללי. בנוסף לכך התלמידים אצלנו מקבלים יחס אישי ועידוד להשקיע ולהצטיין ונוצר קשר אישי שמעודד למידה וטווה רשת ביטחון לתלמיד. *ישנה אופציה גם לשיעורים פרטיים.

התגברות על אתגרי מתמטיקה במרכז בוסט לימודים כפר סבא

מתמטיקה, הנתפסת לרוב כמקצוע מורכב ומפחיד, מציבה אתגרים משמעותיים עבור תלמידים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד. כמורה פרטי ומקצועי עם ניסיון רב בהוראת מתמטיקה, ראיתי את ההתמודדויות והפחדים שתלמידים מתמודדים איתם, במיוחד עם הבנת מושגים מופשטים והתמודדות עם שיעורי בית מרתיעים. במרכז שלנו בכפר סבא פיתחנו גישה ייחודית להוראת מתמטיקה הנותנת מענה לאתגרים אלו, ועוזרת לתלמידים בכל הגילאים לצבור ביטחון עצמי ולהבין באמת את מהות המתמטיקה.

הבנת המורכבות של מתמטיקה

שורש החרדה המתמטית:
תלמידים רבים מתקשים במתמטיקה בשל אופייה המופשט וההבנה המצטברת שהיא דורשת. מושגים במתמטיקה לרוב נבנים זה על זה, וחוסר הבנה בתחום אחד עלול להוביל לבלבול בתחום הבא, וליצור מעגל של תסכול ופחד.

מאבקים אישיים במתמטיקה:
חשוב להכיר בכך שלא כל ילד מצטיין במתמטיקה באופן טבעי. לכל תלמיד יש את החוזקות והחולשות שלו, ועבור חלקם המתמטיקה יכולה להיות מאתגרת במיוחד. קושי זה יכול להוביל לחוסר ביטחון עצמי ולחשש ממשימות הקשורות למתמטיקה, במיוחד בשיעורי הבית.

הגישה שלנו בנושא שיעורי מתמטיקה

למידה מותאמת אישית בסביבה קבוצתית:
בבוסט לימודים אנו מלמדים מתמטיקה במסגרת קבוצתית תוך התמקדות בלמידה פרטנית. גישה זו מבטיחה שאף תלמיד לא ירגיש לחץ של תחרות או יחווה תחושת נחיתות עקב פערי הידע שלו. על ידי התמקדות בצרכים הספציפיים של כל תלמיד, אנו מתאימים את ההוראה שלנו לרמתו, לקצב ולסגנון הלמידה שלו.

תכנית לימודים וחומר מותאמים:
אנו מבינים שגישה אחת שמתאימה לכולם לא עובדת בחינוך מתמטי. לכן, אנו מתאימים את חומרי ההוראה והאסטרטגיות שלנו כך שיתאימו לצרכים הייחודיים של כל תלמיד, ומבטיחים שהם יתפסו את המושגים הבסיסיים לפני המעבר לנושאים מורכבים יותר.

בניית אמון באמצעות תמיכה והכוונה עם שיעורי מתמטיקה

סיוע בשיעורי בית וכלים לפתרון בעיות:
שיעורי בית במתמטיקה יכולים לעתים קרובות להיות מקור לפחד עבור התלמידים. במרכז שלנו, אנו מספקים תמיכה בשיעורי בית, ועוזרים לתלמידים לא רק להשלים את המשימות שלהם אלא גם להבין את העקרונות הבסיסיים. סיוע מעשי זה מצייד אותם בכלים לפתרון בעיות הבונים את הביטחון שלהם.

אינטראקציה תכופה ותמיכה בלמידה:
פגישות קבועות עם המורים שלנו מספקות לתלמידים רשת ביטחון. הידיעה שיש להם תמיכה עקבית וגישה לתשובות והדרכה עוזרת להקל על החרדה שלהם ולהגביר את הביטחון העצמי שלהם ביכולות המתמטיות שלהם בעזרת שיעורי מתמטיקה שלנו.

טיפוח קשר חיובי עם מתמטיקה

יחס אישי ועידוד:
אנו מאמינים בכוחם של יחסים אישיים בחינוך. התלמידים שלנו מקבלים תשומת לב ועידוד פרטניים, מה שמניע אותם להשקיע מאמצים ולהצטיין במתמטיקה. סביבה מטפחת זו מטפחת גישה חיובית לנושא.

יצירת רשת ביטחון לכל תלמיד בשיעורי מתמטיקה:
על ידי פיתוח קשר אישי עם כל תלמיד, אנו יוצרים סביבה לימודית תומכת ומבינה. גישה זו מאפשרת לתלמידים לחקור את המתמטיקה ללא חשש, לעשות טעויות וללמוד מהן במסגרת לא שיפוטית.

שיעורי מתמטיקה פרטיים ללמידה ממוקדת

אפשרות להדרכה אחד על אחד:
לסטודנטים שדורשים או מעדיפים תשומת לב ממוקדת יותר, אנו מציעים שיעורים פרטיים. מפגשים אלו מותאמים לדרישות הספציפיות של התלמיד, ומאפשרים חקר והבנה מעמיקים של מושגים מתמטיים.

אנו מחויבים לשנות את הדרך שבה תלמידים תופסים ולומדים מתמטיקה. על ידי מתן סביבת למידה תומכת, מותאמת אישית ולא תחרותית, אנו עוזרים לתלמידים להתגבר על הפחדים והאתגרים הקשורים למתמטיקה. הגישה שלנו לא רק מסייעת בבניית הביטחון שלהם אלא גם נוטעת בהם הבנה והערכה עמוקה של הנושא. באמצעות מאמצינו המסורים, אנו שואפים לטפח דור של תלמידים הרואים במתמטיקה לא כמכשול אלא כתחום לימוד מסקרן שניתן לניהול.

שתפו ברשתות חברתיות

רוצים להצטרף לקבוצת הטיפים הגדולה לחינוך והוראה?

הצטרפו עוד היום לקבוצת הוואטספ שלנו »

Open chat
1
💬 דבר/י איתי?
Scan the code
היי👋
אני זמין לכל שאלה..